25 Maj, 2020

FOTOT- E veshur me fustanin e shkurtër me dekolte të hapur, Trejsi Sejdini ekspozon gjoksin dhe i vë flakën rrjetit

Trejsi Sejdini është shfaqur shumë provokuese me imazhet e fundit të postuara në Instagram.

Modelja seksi e veshur me një fustan të shkurtër vuri më pah format e saj trupore perfekte.

Ndërsa ekspozoi gjoksin me dekoltenë e hapur.

Trejsi dukej mjaft tërheqëse dhe i vuri “flakën” rrjetit me fotot e nxehta.

/Panoramaplus.al