27 Janar, 2022

Fotolajm/ Ilir Shaqiri “dënohet” gjatë lojës, aktorja Arjola Demiri i hedh tortën fytyrës

Banorët e “Big Brother Vip” janë angazhuar në një lojë shpejtësie dhe me dënime. Në dhomën e pritjes ishte vendosur një pulsant, dhe në momentin që në shtëpi bie alarmi, banorët duhet të vraponin për ta shtypur.

torta

Ai që e shtyp i pari, kishte të drejtën për të zgjedhur një nga banorët i cili do të vuante një dënim të paracaktuar nga produksioni.

Një prej sfidave e fitoi aktorja Arjola Demiri. Ajo duhej të zgjidhte një prej banorëve se kujt duhej t’i plasë tortën në fytyrë.

Aktorja zgjodhi që tortën t’ia hedhë në fytyrë balerinit Ilir Shaqirit.

© Panoramaplus.al