22 Shtator, 2017

Foto + Video/ Bashkëshortja e kapitenit të Interit, nudo në setin e ri

Vanda Narra, bashkëshortja e kapitenit të skuadrës italiane të Interit, Mauro Ikardi, është rikthyer në vëmendjen e mediave rozë, pasi ka postuar në rrjetet sociale disa pamje nga seti i ri fotografik që është duke zhvilluar.

Çka vlen për t’u përmendur është se bukuroshja ka pozuar totalisht nudo në këtë set dhe, menjëherë pas postimit në “Instagram”, ajo ka marrë mijëra pëlqime nga fansat dhe ndjekësit e saj.