27 Maj, 2020

FOTO/ Njihuni me “fshataret” seksi të Kinës, më në formë edhe se modelet e Victoria’s Secret

Jeta në fshat është padyshim ndryshe nga ajo në qytet, e padyshim edhe njerëzit.

Një grua në fshat është një emblemë thjeshtësie, por kjo nuk i bën ato më pak të bukura, e nëse do të shihnim foto e vajzave në këtë fshat të Kinës, do t’i krahasonim ato me pamjen e modelve të Victorias’s Secret.

village-1

Imazhet e vajzave të këtij fshati kanë bërë xhiron në rrjet dhe pamjet nuk kanë shumë vend për koment.

123-14-156-17-18-191011