24 Nëntor, 2019

FOTO nga paparazzi/E fejuara e Olsi Bylykut sofistikon stilin e veshjes

Ka kaluar më pak se një vit, kur “Panorama Plus” publikoi për herë të parë foton e të dashurës së Olsi Bylykut, aktorit të dashur të humorit. Ishte premiera e filmit të Ermal Mamaqit, kur ata u shfaqën dorë për dore, mesa duket të gatshëm për ta bërë publike lidhjen.

Ajo që na ra në sy ishte thjeshtësia në veshje e vajzës, me rroba të zeza dhe pa ndonjë stil të veçantë. Por shikoni pak foton djathtas, e bërë pak ditë më parë në premierën e filmit të Bes Kallakut.

E fejuara e Olsit është një perfeksion në stilin e saj, një elegancë dhe klas për t’u pasur zili. Mesa duket e ka kuptuar peshën e të pasurit në krah një personazh kaq të famshëm sa Olsi.