9 Tetor, 2019

FOTO nga paparazzi/ Majko dhe Çuçi, gjithë vemendjen për Rudina Hajdarin

Rudina Hajdari është akuzuar jo rrallë herë edhe nga ish kolegët e saj të Partisë Demokratike se është duke bërë lojën e Edi Ramës dhe e bështet atë, duke harruare rolin e saj si opozitare.

Në fakt vetë Hajdari duket se nuk është shqetësuar shumë nga kjo gjë. Ajo shihet gjithnjë në Parlament e shoqëruar nga socialistët.

Kësaj here, paparazzi ynë e fotografoi në shoqërinë e Ministrit të Bujqësisë Bledi Çuçi dhe deputetit socialist Pandeli Majko.