8 Mars, 2020

Foto nga paparazi/ Rama duket i acaruar, ndërkohë që sozia i ka zënë “pritë” te dera

Pas mbledhjes së Asamblesë së PS-së, paparazzi ynë fotografoi Kryeministrin Rama. 

Ai dukej disi i shqetësuar dhe komunikonte me duar me dikë nga larg.

Ndërkohë, te dera e godinës e priste Klinton Zeqiraj, i cili vishet si Edi Rama dhe bën intervista ngacmuese për emisionin “Stop”. /Panoramaplus.al