10 Shtator, 2018

FOTO/ Laura Merrin, njihuni me futbollisten seksi

Laura Merrin është një nga futbollistet më seksi të viteve të fundit. Përveç aftësive të shkëlqyera në futboll, lojtarja nga Zelanda e Re shfaq një trup me forma perfektë dhe shpeshherë tejet provokuese.

23-vjeçarja që aktivizohet Fylde Ladies FC, ka me mijëra fansa në rrjete sociale të cilët shpërthejnë me komente te fotot e saj.