16 Janar, 2018

FOTO/ Forma perfekte të trupit, e fejuara e mbrojtësit arbëresh “ndez”

Mbrojtësi me origjinë arbëreshe, Mateo Muzakio, nuk po kalon momente të mira te skuadra e Milanit, për shkak të aktivizimit të pakët, por ai mund të ngushëllohet me faktin që në krahët e tij ka bukuroshen argjentinase Irene Gonzales, e cila po “çmend” të gjithë fansat e Milanit dhe jo vetëm, me format perfekte të trupit.

Fotot e publikuara në “Instagram” nga e fejuara e mbrojtësit, ka bërë që Muzakio të harrohet shpejt dhe e gjithë vëmendja të kalojë te bukuroshja seksi.

© Panoramaplus.al