18 Prill, 2022

FOTO/ Forma bombastike, e dashura seksi e shokut të Kumbullës “tërbon” fansat në Instagram


E dashura e futbollistit të Romës, Meitlind-Najëls, Katia, ka marrë dhe një herë vëmendjen e fansave të saj me postimet më të fundit në Instagram.

pjimage (37)

Bukuroshja britanike ka postuar disa foto ku nxjerr në pah format e saj të nxehta.

Duket se këtë e ka bërë dhe për të ngushëlluar futbollistin anglez, i cili nuk i jepen më minuta nga ana e Murinjos.

 

 

0

10

03

02

04

© Panoramaplus.al