16 Shtator, 2019

Falë gjuhës së gjatë, 21-vjeçarja seksi fiton 99 mijë dollarë në vit (FOTO)


Mikayla Saravia është bërë mjaft e njohur në rrjetet sociale falë postimeve të saj, ku zbulon gjuhën e saj të gjatë.

21-vjeçarja nga Florida, e cili ka rreth 2 milion ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, ka një gjuhë e cila arrin deri në 6.5 inç ose 15 cm.

Modelja me forma bombastike, ka zbuluar se ajo paguhet midis 900 dollarëve në 3 000 dollarë për postimin e imazheve në “Instagram”. Kështu ajo fiton rreth 99 mijë dollarë në vit, vetëm duke publikuar foto të gjuhës së saj online.

Pozat e saj me gjuhën jashtë marrin mijëra pëlqime dhe komente, ku fansat i shkruajnë: “Gjuha e saj është si gjarpër. Më pëlqen gjuha jote, është e shijshme”.

Madje ka nga ata ndjekës që i marrin leje nëse munden që të bëjnë tatuazh fytyrën e saj.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al