10 Shtator, 2018

Është 53 vjeç, por aktorja e njohur nuk di të ndalet (FOTO)

Aktorja e famshme Elizabeth Hurley është shprehur se zakonisht është djali i saj ai që i bën fotografitë seksi, por mesa duket këtë herë ajo është detyruar që ta bëjë vetë foton e radhës për “Instagram”.

Britanikja 53-vjeçare postoi këtë të hënë një foto me kostum plazhi ngjyrë vjollcë. Kostumi i nxirrte në pah dekoltenë që do t’ia kishin zili edhe vajzat e reja.

E sigurisht që kjo foto mori mijëra pëlqime dhe mijëra komente pozitive për aktoren e cila shfaqet në super formë.

Panorama Plus