25 Nëntor, 2021

Einxhel feston ditëlindjen, Valoni i kërcen mbi tavolinë! Ja pamjet

Pavarësisht zënkave që Einxhel ka pasur me  disa nga banorët brënda shtëpisë së “Big Brother”, të gjthë u kujdesën që ta surprizonin dje, në ditën e saj të lindjes.

einxhel (1)

Gjatë kohës që moderatorja qëndronte në oborrin e shtëpisë, ata nisën të këndonin “Gëzuar ditëlindjen”, teksa i shkuan pranë me një tortë në dorë. Ajo që ra në sy ishte dhe urimi i Monikës, me të cilën Einxhel ka pasur debate të vazhdueshme.

Gëzuar ditëlindjen, të kam xhan budallaqe!”,- ishte urimi i Monikës për Shkirën, i cili mund të ketë “qetësuar” gjakrat mes dy vajzave.

einxhel (2)

Gjatë mbrëmjes, banorët kanë shijuar disa torta dhe kanë kënduar e kërcyer në kuzhinë. Një moment pikant ishte ai kur Valoni, banori i ri, hipi mbi tavolinë për Einxhel, së cilës po i këndonte me kitarën e tij.

beniada einxhel (1) einxhel, arber, dj dagz (14) einxhel, arber, dj dagz (1) einxhel shkira (1) einxhel shkira (9)