26 Janar, 2018

E zhgënjyer nga largimi i Sançezit, tifozja e Arsenalit pasuron “Instagrami”-n

Xhesika Roz është një tifoze e çmendur e Arsenalit, e cila ditët e fundit është shprehur shumë e zhgënjyer. Shkaku i shqetësimit të bukuroshes nuk janë vetëm rezultatet e Arsenalit (pavarësisht fitores në Kupë ndaj Çelsit), por edhe largimi i Aleksis Sançez drejt Mançester Junajtid.

Xhesika2

Roz gjithmonë ka deklaruar se ka tre pasione që janë qentë, bikini dhe Arsenali, por duke parë largimet nga ekipi i zemrës (mbase në verë edhe Ozil) ajo do të ketë më shumë kohë për setet fotografike, me të cilat pasuron shpesh galerinë e saj në rrjetin “Instagram”.

Jesica

Xhesika

© Panoramaplus.al