9 Nëntor, 2019

“Dita më e keqe…”, Bebe Rexha shtrohet në spital, ja si është gjendja e këngëtares

Mesa duket këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha nuk i ka punët mirë me shëndetin. Ajo është shtruar në spital dhe duket se gjendja e saj shëndetësore nuk ka qenë aspak e mirë. Këtë e ka njoftuar vetë Bebe në rrjetet sociale.

“Sot përfundova në spital. Mora antibiotikë 10 ditë më parë por u rikthye më e fortë. Këtë nuk do t’ja uroja askujt. Dita më e keqe e jetës. Shpresoj të bëhem më mirë. Ju dua të gjithëve”, shkruan këngëtarja.