25 Mars, 2018

Blendi Klosi gjen kohë, për të blerë lodra me vajzën


Blendi Klosi është një nga ministrat e Ramës që në Qeverinë 2 i është besuar drejtimi i Ministrisë së Mjedisit. Kjo ministri, në qeverisjen e përbashkët me LSI-në, ishte e kësaj partie. Klosi njihet si një politikan i moderuar, edhe pse opozita shpesh nuk ia kursen akuzat.

Me tipin e tij të qetë dhe aspak agresiv, ai ka krijuar këtë profil prej shumë vitesh tashmë. Pak ditë më parë, ministri Klosi është fotografuar nga paparazzi ynë në një qendër komerciale, teksa i blente lodra vajzës së vogël.

PANORAMA PLUS

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al