6 Shtator, 2018

“Bëj qejf me lekët e shqiptarëve”, Armina Mevlani nxehet keq me komentuesin: Unë jam…

Armina Mevlani është një ndër blogeret shqiptare më të suksesshme dhe është gjithmonë në koherencë me trendet e fundit.

Me anë të rrjeteve sociale ajo qëndron shpesh në kontakt me fansat e saj, me të cilët ndan momente jo vetëm nga përditshmëria, por edhe nga puna e saj si blogere.

Së fundmi ka marrë një kritikë nga një fans i saj në “Instagram”, kjo për faktin pse ka zgjedhur shtetin grek si destinacion, e në fund e ka akuzuar se shkon me pushime me lekët e shqiptarëve.

Arminës nuk i ka pëlqyer ky koment dhe nuk ka mundur të qëndrojë pa një përgjigje dhe i është kthyer kështu.

“Mirë bën të lexoni cfarë shkruaj. Unë jam e ftuar në Mykonos si ambasadore e shampanjës Moët&Chandon dhe nuk ka lidhje ky koment”- shkruan blogerja duke mbyllur kështu gojët e liga, por bisedimi mes tyre vazhdo, siç mund ta shihni më poshtë.