DASHI Sot do të jeni të ngarkuar me punë jashtë orarit. Kur dikush mund t’iu bëjë një vërejtje të çastit, ju mund ta merrni si fyerje....

Një situatë shumë komike ka qenë ajo e ndodhur gjatë emisionit “Vizioni i pasdites”, ku gazetarja Anila Çela nuk ka mundur ta mbajë të qeshurën. Gjatë...

Modelja Erjona Sulejmani është një nga femrat më të komentuara në showbiz-in shqiptar. Së fundmi ajo ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj me përgjigjet...

Kompania “Apple” ka përfunduar me sukses blerjen e aplikacionit popullor të identifikimit të këngëve, “Shazam”. Kompania konfirmoi se po blinte “Shazam”-in dhe ekipin e tij të...

Në rrjetin social “Instagram” është një profil dedikuar “fëmijëve të pasur të Budapestit” (The rich kids of Budapest), ku të rinjtë ekspozojnë jetën e tyre...

Mbrëmjen e djeshme, velina e “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella u përfshi në një aksident teksa po udhëtonte me makinën e saj “Range Rover”. Fatmirësisht nuk...

Sallata jeshile është një nga produktet që konsumohet më shpesh në tryezat tona, shpesh pa i njohur mirë vlerat ushqyese të saj në organizëm. Ajo...

13:51 Ka shumë pak kohë që është martuar, por këngëtarja Afërdita Dreshaj ka zbuluar sot se ka plot pesë vite që ka takuar bashkëshortin e...

12:12 Një grua 86-vjeçare pësoi atak në zemër, pak çaste më vonë pasi kuptoi se një çift i kishte vjedhur kuletën nga çanta e saj. Gjithçka...

00:00 DASHI Pasioni do të mbizotërojë gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift dhe do kaloni momente të paharruara pranë atij që dashuroni. Situata në planin financiar...