Panik në Tiranë, merr flakë në lëvizje një automjet. Ç’thotë policia

| 17:26
SHPËRNDAJE

policia-tirane_1_3_14_03

Përfshirja nga flakët e një makine, teksa ishte në lëvizje, ka shkaktuar panik tek kalimtarët e zonës së rrugës së “Durrësit”.

Policia njofton se rreth orës 16:25, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH..

Si pasojë, ka vetëm dëme materiale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.08.2020, rreth orës 16:25, në rrugën e “Durrësit”, si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit, ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues K.SH., ku ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.