Panik në autostradën Tiranë-Durrës, qytetari nxjerr videon: Shyqyr që shpëtova kokën

SHPËRNDAJE

Gropat e shumta të krijuara dhe arnimet e bëra në vite të ndryshme ne autostraden Tirane- Durres, në jo pak raste bëhen burim aksidenti, apo shkatërrojnë automjetet që e përshkojnë atë çdo ditë.

makinat

Ndodh edhe keshtu, si denoncimi i ketij qytetari ne DurrësLajm, i cili ka treguar me video se cfare ndodh konkretisht, Ne video, ku duken qartë 6 automjete, të cilave u janë çarë gomat. “Shyqyr që shpëtova kokën!”,- shkruan qytetari, që dërgoi videon.

Gjendja e krijuar është alarmante në këtë segment rrugor që përballet çdo ditë me një fluks të madh lëvizjeje në çdo orë të ditës.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakMiqësorja me Norvegjinë në mars, Komiteti Ekzekutiv miraton çmimet e biletave
Artikulli tjetërVIDEO/ 'Hape krahun, këtu', zvarrë nga makina. Si u kap mat trafikanti i minave me telekomandë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.