Panik në ajër, dalin pamjet kur avioni me 347 pasagjerë përfshihet nga flakët

| 16:11
SHPËRNDAJE

5dd7c05cc51c4image-2-600x338

Ky që shihni në videon me poshte eshte momenti kur një avion ‘Boeing Co 777’ i “Philippine Airlines” në SHBA i nisur drejt Manilas, është përfshirë nga flakët në ajër.

Ngjarja ka shkaktuar panik dhe tmerr tek pasagjerët e avionit.

Sic shkruajne mediat e huaja, njëri krah i avionit kashpërthyar në flakë per shkak te një defekti në një nga motorët. Pas kesaj avioni është rikthyer në pistën e Los Angeles.

Te 347 pasagjerët dhe 18 anëtarët e ekuipazhit, që ndodheshin brenda, kanë shpëtuar pa lëndime.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.