Pamjet pikante nga Tirana bosh, vëmendjen e merr gruaja topless e shtrirë në ballkon, duke…

| 15:32
SHPËRNDAJE

Temperaturat e larta dhe dielli qe ndriçonte fort ishin dëshmitare të një Tirane pothuajse të boshatisur këtë të premte të 13 marsit.

Qetësia mbizotëronte, e herë herë thyhej nga ndonjë makinë që tek-tuk kalonte por nuk i shpëtonte kontrollit dhe ndalimit nga patrullat e policisë që kishin ngritur postblloqe në rrugët e kryeqytetit.

Edhe ata pak qytetarë që kishin dalë sot, ishin të pajisur me maska dhe doreza, nga frika e këtij virusi të rrezikshëm që ka mbërritur edhe në Shqipëri.

Por vëmendjen sot e merr kjo grua, në një nga pallatet e Tiranës, e cila e kishte shfrytëzuar në maksimum pushim, shtetrrethimin, e njëkohësisht motin e ngrohtë.

Ajo sic e shihni në foto që ka shkrepur sot LSA, ka dalë në ballkon dhe pa e prishur aspak terezinë, ka bërë banjo dielli.

karatina1 karatina2 karatina3 karatina4 karatina5 karatina6 karatina7 karatina8 karatina9 karatina10 karatina11 karatina12 karatina13 karatina14 karatina15 karatina16 karatina17 karatina18 karatina19 karatina20 karatina21 karatina22 karatina23 karatina24 karatina25

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.