Pamjet/ Përplasen disa makina në autostradë, dëshmitë e para nga vendngjarja

| 11:04
SHPËRNDAJE

Një tjetër aksident i shumfishtë ndodhi paraditen e së martës në autostradën Tiranë-Durrës.

Sic shihet në pamjet e publikuara nga JOQ, disa makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Sipas asaj që thonë qytetarët nga vendi i ngjarjes, për fat të mirë, nuk ka pasur të lënduar.

c6e30705-32af-4a98-92a9-5487a4f1a906-1 10dd1be1-cc70-462d-aeed-8da8751fdc50

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.