PAMJET/ Panik te ‘Qyteti Studenti’, flakët ‘përpijnë’ banesën. Dëshmitarët: Situata po del nga kontrolli

| 15:31
SHPËRNDAJE

83d57812-55a0-4cfa-9aa0-4ab033fec675

Panik ne “Qytetin Studenti”, ku nje banese eshte perfshire nga flaket. Era e cila ka nisur ne kryeqytet po favorizon flaket qe po dalin jashte kontrollit, raportuan deshmitaret per Panorama, qe ka publikuar edhe fotot.

Raportohet se rrezikohen baneset dhe konviktet perreth. Zjarrfikesit kane mberritur ne vendin e ngjarjes.

Deshmitari tha per Panorama: “Ka marre flake pjesa poshte Sheshit Demokracia, ku jane ato fushat. Ka 15 minuta qe ka nisur zjarri. Rrezikohen banesat dhe konviktet. Fryn ere dhe po perhapet zjarri”.

18750fef-be86-42df-9a9c-6bd50c9ed09d

0e0592b0-0477-485c-b482-b13eb5193831 97a999e4-430e-472c-8db3-0f98605046bf

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.