PAMJET/ Panik në Tiranë, një automjet shpërthen në flakë. Tymi i zi mbulon zonën

Aug 6, 2022 | 13:47
SHPËRNDAJE

Një automjet ka shpërthyer në flakë tek kryqëzimi i “Don Boskos” në kryeqytet.

Gazetari i Panorama Franc Mërkuri ka siguruar pamjet nga momenti kur tymi i zi ka mbuluar makinën dhe është përhapur dhe në zonë.

Siç shihet në këtë video, automjetet e tjera vijojnë të ecin, ndërsa është lajmëruar policia për ngjarjen.

© Panorama.al

Te lidhura