Pamjet nga droni/ Dita e 11 e karantinës. Ja si duken rrugët e Tiranës dhe Parku i Liqenit Artificial

| 16:37
SHPËRNDAJE

Asnjë lëvizje nëpër rrugë, apo lagjeve të qytetit, një qetësi që thyhet herë pas here vetëm nga cicërimet e zoogjeve, ose patrullimi i policisë.

Kështu e  ka gjetur dita e 11 e karantinimit Tiranën, ku të gjithë qytetarët janë mbyllur nëpër shtëpi që dje në orën 13:00 dhe, sipas urdhrit të qeverisë, nuk duhet të dalin nga aty deri në orën 05:00 të ditës së nesërme.

koronavirusi-tirana-rruget (1)

Po bosh edhe Parku i Liqenit artificial të Tiranës, vendi që në një situatë normale, në këto ditë pranvere me diell, do të duhej të gëlonte nga njerëzit.

Nisur nga pamjet e me dron, duket se sot urdhri dhe apeli i kryeministrit Rama për të qëndruar në shtëpi, në luftën kundër koronavirusit, është zbatuar.

koronavirusi-tirana-rruget (2) koronavirusi-tirana-rruget (3) koronavirusi-tirana-rruget (4) koronavirusi-tirana-rruget (6) koronavirusi-tirana-rruget (7) koronavirusi-tirana-rruget (8) koronavirusi-tirana-rruget (9) koronavirusi-tirana-rruget (10) koronavirusi-tirana-rruget (11) koronavirusi-tirana-rruget (12) koronavirusi-tirana-rruget (13) koronavirusi-tirana-rruget (14) koronavirusi-tirana-rruget (15) koronavirusi-tirana-rruget (16) koronavirusi-tirana-rruget (17)

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.