PAMJET/ E pazakontë në Vlorë, tre Fuoristrada gjenden brenda në det, policia nis hetimet. Ja çfarë dyshohet

| 10:40
SHPËRNDAJE

plazhi vlore fori

Tre automjete Fuoristrada janë gjetur në zonen e quajtur Plazhi i Ri në Vlorë disa metra në brendësi të detit.

Bëhet fjalë për një ngjarje të pazakontë në Vlorë ndërsa në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia.

 

 

 

Sipas korespondentit të Panorama, automjetet dyshohet të jenë futur në det për të tërhequr drejt bregut një mjet lundrues.

Megjithate hetimet vijojne nga policia ndersa mjeti lundrues i dyshuar për t’u terhequr nga automjetet është shoqëruar drejt zonës së Triportit në Zvërnec.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

1 KOMENT

  1. Hashash te keqen Hashash kane futur gomonen ne thellesi se kishte ngarkese te madhe.

Comments are closed.