PAMJET/ Digjet kabulli elektrik tek ish-stacioni i trenit në Tiranë, panik tek qytetarët

| 10:39
SHPËRNDAJE

kabulli te treni

Panik në zonën pranë ish stacionit të Trenit në Tiranë mëngjesin e sotëm. Një kabull elektrik është djegur duke shkaktuar frikë tek banorët e zonës dhe kalimtarët.

Siç shihet edhe në videon që disponon “Panorama”, kabulli bën masë duke lëshuar flakë.

Kalimtarët shihen të mbledhur rreth shtyllës elektrike duke parë se çfarë po ndodh.

 

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.