PAMJET/ Aksident i frikshëm në hyrje të Lezhës, betonierja përplas makinën, ja ku përfundoi ajo. Një i plagosur

SHPËRNDAJE

1-211

Aksident ne hyrje te qytetit te Lezhes. Nje automjet Mercedez Benz eshte perplasur nga nje betoniere ku per pasoje ka mbetur i plagosur nje person.

Sic raporton korespondenti i Panorama, perplasja ka qene e fuqishme duke spostuar mjetin tip benz duke e perplasur edhe me nje furgon mallrash.

Rruga ka mbetur e bllokuar për shkak të aksidentit dhe policia ndodhet ne vendin e ngjarjes.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.