Pamje të rënda/ Kap gruan me dashnorin duke bërë seks, i vret të dy

| 14:40
SHPËRNDAJE

Një 42-vjeçar ka lënë të vdekur gruan e tij dhe ta dashurin e saj, pasi i gjeti duke kryer marrëdhënie seksuale.

Juan Cralos Garcia, ka gjetur të shoqen dhe dashnorin e saj në shtëpinë e familjes së tyre në Kolumbi, teksa ishin gjatë aktit dhe më pas i ka vrarë me armën e tij.nintchdbpict000344628075 (1) nintchdbpict000344628076 (1)

Edhe pse u dorëzua dhe rrëfeu krimin e tij për gruan 39 vjeç, nënë e tre fëmijëve, dhe dashnorin 35 vjeç, ai nuk shprehu pendesë.

“Ajo ishte e pabesë dhe unë çova në vend nderin tim duke e hequr nga kjo botë”, ka thënë ai.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.