Pamje me dron, shihni sa ka shkuar radha e makinave në Kakavijë

| 18:52
SHPËRNDAJE
 

Prej disa ditësh, mijëra automjetin presin të hyjnë drejt Greqisë nga pika e kalimit kufitar të Kakavijës.

Pamjet të bëra me dron gjatë pasdites së sotme tregojnë panoramën e vërtetë të asaj që po ndodh në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë, një nga pikat kryesore hyrëse të emigrantëve drejt shtetit helen.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.