Pako me ushqime për banorët e Thumanës nëpër çadra, pas tërmetit, tani të izoluar nga koronavirusi (video)

| 12:45
SHPËRNDAJE

pako thuman kororn

Pako me ndihma ushqimore, me produktet bazë të kuzhinës janë shpërndarë në çadrat ku jetojnë në Thumanë banorët e prekur nga tërmeti.

Kryeministri Edi Rama ka postuar këtë video në facebook, ku shkruan:

#TiNukDoJeshKurrëVetëm❤

🔴 MBRËMË NË THUMANË

🔴 SOT, NËN DREJTIMIN E MINISTRES SË MBROJTJES, VIJON SHPËRNDARJA ÇADËR MË ÇADËR, NË ZONËN E PREKUR NGA TËRMETI DHE DERË MË DERË, KUDO NË SHQIPËRI TEK PENSIONISTËT E VETMUAR DHE FAMILJET MË TË VARFRA

🔴 DURIM, BESIM DHE PËRSËRI DURIM🙏

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.