“Pagesën e kësaj gjobe po e konsideroj si fillimin e pagesës së kredisë së butë”/ Aktori i njohur shpërthen kundër policisë rrugore

| 19:20
SHPËRNDAJE

Aktori Genc Fuga shpreh shqetësimin për vendosjen e padrejtë të gjobave ndaj makinave nga ana e Policisë Rrugore.

dsfsd

Aktori shkruan me ironi se pagesën e kësaj gjobe e konsideron si fillimin e pagesës së kredisë së butë, e cila iu premtua një ditë më parë Shqipërisë nëpërmjet konferencës së donatorëve.

Postimi i plotë:

O “A. Peza”, efektiv policie rrugore!

Të sfidoj ty dhe shefat e tu të gjeni shkeljen në rastin e mëposhtëm!

Ndiqni fotot bashkëngjitur!

Pagesën e kësaj gjobe po e konsideroj si fillimin e pagesës së kredisë së butë që ka marrë Shteti Shqiptar edhe për “ngritjen e nivelit profesional të Policisë (që duam)

Do ta paguaj se do të më kushtojë më shumë të gjej informacion si apelohet kjo gjobë!

“Burracakë më uniformë shtetërore”!

Mbas Sagës së ministrisë së rendit, ministri i fundit, premtoi se: “çdo sjellje e një efektivi policie, duhet t’a merrnim personale me të”. Zoti ministër

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.