Pa make-up dhe me veshje popullore, Trejsi Sejdini tërheq vëmendjen e të gjithëve

SHPËRNDAJE

Ajo di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen dhe të rrisë temperaturat. E kemi fjalën për ish-Miss ‘Universe Albania 2018’, Trejsi Sejdinin.

Modelja seksi ka vizituar së fundmi qytetin e Krujës ku ka realizuar edhe një set fotografik.

Në foton e publikuar në ‘Instagram’, Trejsi duket e mahnitshme, veshur me veshje popullore.

“Jam shume e lumtur qe vizitova qytetin e Krujes, nje vend plot me tradita dhe zakone. Gjithashtu se bashku me Klevin Halili, u munduam te realizojme nje set ku te nxjerrim ne pah kulturen e vendit tone, me veshje mbi 100 vjecare. Cdo gje qe une kam veshur eshte e punuar me dore dhe trashegojne nje histori te mbartur prej vitesh. Ps: NoMakeUp”, shkruan Trejsi krahas fotos.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.