“Pa dritë, pa ujë”, çfarë ndodhi në familjen me 5 fëmijë pas ankesës te Rama (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Familja e Niko Ahmetit ne Vajze te Vlores me ne fund mund te shohin njeri-tjetrin edhe naten.

Pak kohe pas ankeses dhe vizites se Kryeministrit Rama, ne familjen me 5 femije qe jetonin ne skamje, mes mjerimit dhe kushteve ekstreme te jeteses, tashme eshte lidhur energjia elektrike.

“MIRËMËNGJES dhe me dritëzën e sapondezur të shpresës në familjen e Niko Ahmetit, ju uroj një ditë të mbarë 🙂”-shkruan Rama. 

familja

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.