Pa “bombera” në Ballsh, Ze Maria punon me golin

SHPËRNDAJE

Tirana mund të mbyllë llogaritë me ngjitjen që nesër. Transferta me Bylisin është ndoshta më vendimtarja që kanë luajtur për këtë sezon. Edhe pse bardheblutë udhëtojnë komod në Ballsh, siklet më vete mbetet sulmi.

tirana

Pa Ngoonë dhe Sentamunë, kryeqytetasit nuk do ta kenë të lehtë. Megjithatë, Ze Maria ka filluar që të stërvit ekipin me këto dy mungesa të mëdha dhe për këtë motiv dje intensifikoi në stërvitje gjuajtjet në portë, ndërsa që të gjithë lojtarët provuan “shënjestrën”.

Gjasat janë që 11- shja të mos ndryshojë nga fitorja me Apoloninë, pra në majë të ofensivës do të jetë Muçi, ndërsa Halili me Grecën do i vijnë në ndihmë.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.