Osmani këshillon Finon: Po të përdorin, Braçe më dukej kandidat më serioz

SHPËRNDAJE

Lojtari i Skënderbeut, Tefik Osmani, ka reaguar mbi kandidimin e Bashkim Finos për president të FSHF.

Osmani2

Korçari në një postim në “Facebook” ka rrëfyer se e ka mbështetur Finon dikur si deputet, por sipas tij tani atë po e përdorin të tjerë. Ja postimi i plotë i Osmanit.

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDëshmia/ Plumb shqiptarit në Itali, tregon për një sherr, por policia nuk e beson dhe...
Artikulli tjetërSkandali me shoqatat “fantazmë”, reagon FSHF: Ja e vërteta!

S'KA KOMENTE

Comments are closed.