Ornella Muti shfaqet thuajse nudo, 63-vjeçarja ekspozon format seksi (FOTO)

SHPËRNDAJE

Ajo është një nga femrat më të bukura të kinematografisë italiane. Bëhet fjalë për aktoren Ornella Muti, e cila edhe pse 63 vjeçe, vazhdon që të mbetet po aq tërheqëse dhe seksi sa vite më parë.

ORNELLAM

E një gjë të tillë e ka treguar edhe në një foto të postuar nga vajza e saj  Naike Rivelli në profilin e saj në “Instagram”.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/ornella-muti-shfaqet-thuajse-nudo-63-vjecarja-ekspozon-format-seksi-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.