Orinda dhe Viola joshëse në eventin e modës

SHPËRNDAJE

Një nga eventet e organizuara pak ditë më parë nën logon e “Dior” ka mbledhur shumë figura të njohura, kryesisht të botës së artit. Natyrisht në evente si këto, është shumë e rëndësishme përshfaqja e një look-u super të kuruar dhe për këtë personazheve të ekranit nuk ua kemi merakun.

Ne kemi përzgjedhur një foto ku pozojnë Orinda Huta dhe Viola Spiro. Që të dyja ishin veshur shumë bukur dhe dukeshin mjaft seksi me stilin adapt për tipologjinë e secilës.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakReshjet, situatë kritike në Bovillë. UKT: Uji është i papërdorshëm
Artikulli tjetërVdekja e papritur e Aleksandër Lalos, Margës i ka ngelur një peng i madh

S'KA KOMENTE

Comments are closed.