Ori Nebiaj e thotë troç, ja çfarë nuk duron dot tek një mashkull

| 14:17
SHPËRNDAJE

Moderatorja simpatike Ori Nebiaj në një intervistë të fundit për ‘Class’ ka folur edhe për jetën e saj personale.

Ajo u pyet ndër të tjera se çfarë nuk duron dot tek një mashkull dhe moderatorja u shpreh troç dhe qartë ku vëmendjen e ka vënë tek pastërtia.

“S’ka diçka që të them me bindje se nuk e duroj dot. Por them çfarë do vija re te një mashkull: Pastërtinë, nëse nuk e tregojnë në çdo detaj, është problem. Kur burrërinë e shohin te dhuna, qoftë verbale, qoftë fizike dhe arrogancën. U bënë tri. Besoj mjaftojnë”, është përgjigjur Ori.Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.