Operohet Adelina Tahiri, zbulon problemin shëndetësor që kishte: “Shkoi me sukses…”

| 17:32
SHPËRNDAJE

Vetëm pak orë më parë këngëtarja Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Instastory’ një foto me një doktor të cilin e falënderon.

Ajo zbuloi gjithashtu se iu nënshtrua një operacioni në sy dhe çdo gjë ka shkuar në rregull.

“Tani mund të shoh se sa e bukur është bota. Operacioni i syve i suksesshëm”, shkruan këngëtarja.


Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.