FOTO/ Olta Xhaçka rrit “piacën”, në Parlament me makinë “Chrysler”

SHPËRNDAJE

Në foton poshtë, Olta Xhaçka, sot ministre e Mbrojtjes, është fotografuar nga paparazzi ynë kur ishte thjesht një deputete dhe makina “Nissan” ishte personale e saj.

Mesa duket, posti i rëndësishëm, që mban, ka diktuar nevojën e një makine jo vetëm të institucionit, por edhe të një marke prestigjioze siç është kompania amerikane Chrysler…

Te plote e gjeni tek linku i meposhtem: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/olta-xhacka-rrit-piacen-ne-parlament-me-makine-chrysler/

Te lidhura

 

Artikulli paraprakPD-LSI nisin aksionin për zgjedhjet lokale, “viktima” e parë në Gjirokastër
Artikulli tjetërRaporti i BERZH, Gjosha: Po mbeten pa punë mijëra veta, por qeveria vazhdon me propagandë

1 KOMENT

  1. PO CA MAKINE "PRESTIGJIOZE" ESHTE "CHRYSLER" ORE COPE MISHI.Kush te ka thene ty qe kjo eshte top car ne USA…Nuk keni lene asnje budalla te ece neper rruget e Tiranes?I keni mbledhur te gjithe aty?!…Edhe sikur BMW ose MERCEDES te kete perseri nuk eshte ndonje gje per ta bere kaq histori….E RRITI PJACEN ME "CHRYSLER"?!…O TE SHPELAFSHA TRUTE TY….DHE ATIJ QE JU LE TE BOTONI IDIOTESIRA.

Comments are closed.