Olta Gixhari shpërthen në lot në shtëpinë e “Big Brother Vip”: Nuk mbaj dot më!

Feb 1, 2023 | 15:50
SHPËRNDAJE

Mëngjesi i sotëm ka qenë i ngarkuar emocionalisht për aktoren Olta Gixharin në shtëpinë e “Big Brother Vip”.

olta

Siç nuk e kemi parë deri tani, ajo shpërtheu në lot duke u shprehur: “Nuk mbaj dot më”, teksa pranë i qëndronin Maestro dhe Valbona.

Edhe Luizi u afrua pranë saj duke e pyetur se çfarë ka dhe aktorja u përgjigj: “Asgjë, po çlirohem”.

Duket se spektakli i djeshëm është bërë shkak i këtij shpërthimi. Sipas saj, ajo po keqkuptohet dhe se komentet e opinionistes Zhaklin Lekatari nuk qëndrojnë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura