Olta Gixhari shijon ditët e fundit të shtatzënisë në Spanjë/ Publikon fotografinë me dedikimin e ëmbël, por harron të veshë… (FOTO)

| 23:01
SHPËRNDAJE
 

E zhvendosur në Spanjë ku është duke jetuar me bashkëshortin e saj, aktorja Olta Gixhari po i shijon në maksimum ditët e shtatzënisë.

olta gixhari

Olta kishte shkuar për pushime në Spanjë, para shpërthimit të koronavirusit, por me futjen në karantinë, mbeti atje dhe nuk u kthye më në Shqipëri.

Në një postim të fundit, Olta shfaqet me një trëndafil në dorë ndërsa në veshjen e saj, duket që mungojnë reçipetat.

Kjo mund të jetë një zgjedhje e aktores për të qenë më e lirshme për shkak të kilogramëve të tepërt që ka marrë nga shtatzënia.

Foton që ka postuar në Instagram, aktorja e shoqëron me shkrimin: “32 javëshe shtatzënë dhe këto janë pushimet tona të fundit çift për pak javë kryevepra jonë do të na ndryshojë jetën, dhe ne mezi po e presim”.

olta gixhari3 olta-gixhari2 Olta_Gixhari_sexy81484670799 olta-gixhari5 olta-gixhari1 olta gixhari olta-gixhari olta gixhari4 Olta-Gixhari-e1412927143790-415x2601 Olta-Gixhari-e1412927143790-415x26011

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.