Olta Gixhari lutet zemërthyer për qytetin e saj: Kurrë qielli s’ka qenë kaq i zi

| 15:23
SHPËRNDAJE

Aktorja e njohur Olta Gixhari ka qenë një tjetër personazh publik që i është gjendur afër të lënduarve nga tërmeti që preku vendin tonë.

Ajo, përmes një postimi në ‘Instagram’, shprehet zemërthyer për qytetin e saj, Durrësin.

“Kurrë qielli s’ka qenë kaq i zi në këtë orë. E dua shumë qytetin tim, lutem ti kthehet dielli përsëri”, shkruan Olta në ‘Instastory’.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.