Olsi Bylyku ndalohet nga policia, dërgohet në shtëpi për vetëkarantinim. Në datën 8 mars ishte …

| 22:16
SHPËRNDAJE

Aktori Olsi Bylyku është ndaluar nga policia në një ndër postoblloqet e qytetit, pas masave që janë ngritur nga qeveria për mospërhapjen e koronavirusit.

olsi 1

Olsi është kapur duke udhëtuar me makinë, pa marrë një leje sikurse e parashikonte vendimi i qeverisë i dalë ditën e djeshme.

Gjithashtu Olsi ishte kthyer nga Italia në datë 8 mars dhe si rregull duhej të ishte vetëkarantizuar për 14 ditë.

Policia e ka shoqëruar aktorin në shtëpi dhe e ka këshilluar që të marrë masa për vetëizolim.

olsi

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.