“O shalë e bukur, o yll”- Beatrix Ramosaj “e dashuruar” me këmbët e saj: Mami faleminderit! Gjoksin s’ma dhe’, por e bëra vetë

Jan 15, 2022 | 15:37
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është “e dashuruar” me këmbët e saj. Këtë ajo e ka zbuluar gjatë një bashkëbisedimi me banoret e BBV, ku u shpreh se i ka dhuratë nga e ëma.

beatrix ramosaj (3)

Beatrix Ramosaj iu drejtua mamit të saj, Antigone Ramosaj, duke e falënderuar për këmbët, ndërsa shtoi se “gjoksin nuk ia dha’, por e bëri vetë”, referuar operacionit plastik për rritjen e numrit të gjoksit.

beatrix ramosaj

Më pas, ajo u ngrit duke treguar këmbët e saj dhe i shpreh “dashurinë”: “O shalë, o yll. Këmbë më të bukura s’kam parë”.

beatrix ramosaj1

“O ma faleminderit për këmbët e mia, që mi ke bërë. Unë i dua mami. Gjoksin ma dhe por e bëra veta, po s’ka gjë. Gjoksin e bëra vetë, po këmbët që mi ke dhënë vallahi … Shikojini si kam (i drejtohet banoreve) Këmbë më të bukura pz nuk kam parë. O shalë e bukur, o yll (i drejtohet këmbëve të saj)”, u shpreh këngëtarja.

 

beatrix ramosaj2 beatrix ramosaj (2) beatrix ramosaj (1) beatrix ramosaj (7) beatrix ramosaj (6) beatrix ramosaj (5) beatrix ramosaj (4) beatrix beatrix ramosaj (3) beatrix ramosaj (2) beatrix ramosaj (5) sarah berisha, beatrix ramosaj, einxhel shkira (10) beatrix ramosaj (4) beatrix ramosaj (3) beatrix ramosaj (16)

© Panorama.al

Te lidhura