“Nuk mund t’i ndalojmë qentë të lehin!”- Reagimi i ashpër i zëdhënësit të Presidentit Meta ndaj gazetarit

| 23:47
SHPËRNDAJE

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi është i ashpër me gazetarin Baton Haxhiu i ftuar mbrëmjen e sotme në “Opinion”, duke e konsideruar qen që leh.

Tedi-BlushiIlir-Meta

Sipas zëdhënësit të Metës, “qentë e UDB-së mund të lehin në kohë të fantazmave me shkëmbime territoresh!”.

Zëdhënësi replikon edhe ndaj deklaratave të gazetarit Frrok Çupi në “Open”, sipas të cilit lir Meta po kërcënon Amerikën

Tedi Blushi Nuk mund t’i ndalojmë qentë të lehin! Edhe kafshët kanë të drejtat e tyre! Sidomos qentë e rrugës dhe të UDB-së në këto kohë të fantazmave me shkëmbime territoresh!

 

 

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.