Nuk mund të ishte ndryshe! Loredana Zefi na tregoi dollapin e saj gjigant, ku mbizotërojnë…

| 9:38
SHPËRNDAJE

Loredana Zefi së fundmi vendosi që t’u tregonte ndjekësve të saj dollapin e këpucëve.

loredana zefi (1)

Nëpërmjet disa videove të publikuara në Instastory, dollapi i reperes duket fiks si një dyqan me modele, ngjyra e firma nga më të ndryshmet.

mozzik loredana (1)

Ato që mbizotërojnë janë atletet, të cilat artistja i preferon shumë bazuar edhe tek stili i veçantë që ka.

Ndonëse viti i kaluar mund të mos ketë qenë shumë “i mirë”, për Loredanën vlen e kundërta.

loredana zefi mozzik (1)

Pasi zgjidhi problemin me çiftin zvicerian, reperja u rikthye për të marrë fronin e saj dhe ka kryesuar në top-listat shqiptare e gjermane gjatë këtij viti.

Ajo përgatiti albumin “Medusa” dhe një dokumentar që po ndiqet me kuriozitet të madh nga fansat.

loredana zefi (2)

Fitimet e saj gjatë këtij viti duket të jenë të larta, pasi vetë veshjet dhe jeta e Loredanës e tregon sa mirë paguhet.

loredana zefi (1)

Zefi ka qenë në qendër të vëmendjes në tregun ndërkombëtar duke u shpallur reperja më e dëgjuar në “Spotify” dhe “Youtube” në Gjermani, “Best Breaking Act” në “Swiss Music Awards”, “Best Swiss Act” në “MTV EMA”.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.