Nuk kanë fund telashet për Interin, Lukaku feston ditëlindjen në fshehtësi me shokët e skuadrës dhe policia…

May 13, 2021 | 10:49
SHPËRNDAJE

Sikur të mos mjaftonte vetëm sherri Lautaro-Konte, tani Interit i është shtuar dhe një çështje “Lukaku”.

LUKAKU

Sulmuesi belg sot mbush 28 vjeç dhe për festën e ditëlindjes së tij ai e ka organizuar në mënyrë tëm fshehtë në një hotel së bashku me tre lojtarë të tjerë zikaltër si Hakimi, Perisiç dhe Eshli Jang.

Pas fitores 3-1 ndaj Romës në stadiumin “Giuseppe Meazza”, katër lojtarët e Interit u transferuan menjëherë në hotel ku në orën 03:00 të mëngjesit janë kapur në flagrancë nga policia.

Në total janë identifikuar 24 persona, midis tyre dhe drejtori i restaruantit dhe hotelit që ka organizuar këtë event. Drejtori dhe të ftuarit do të gjobiten për mos respektim të masave antiCOVID të vendosur nga qeveria italiane.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/